BAVÍ NÁS STAVĚT KVALITNÍ DOMY

ŘEMESLO v nejrůznějších podobách nás doprovází odnepaměti.

 

Lidé, díky svému talentu a zájmu, se naučili řemeslem živit. Postarat se tak o  sebe a svou rodinu. Výstavba domu vyžaduje spoustu takových řemesel. Od tesařů, pracujících se dřevem v různých podobách, po pokrývače, kominíky, klempíře, štukatéry, podlaháře, topenáře, vodoinstalatéry, kamnáře, malíře, lakýrníky  a další. Každý rozumí tomu svému a je v něm po léta profesionál se spoustou zkušeností.

Všichni se tak  podílí na výsledku, kterým je dům. Abychom mohli postavit kvalitní dům  - kvalitní dřevostavbu, musíme spolupracovat s těmi nejlepšími. Nelze podcenit jakoukoliv činnost.

Víme, jak je pro Vás důležitá cena, avšak sami dobře znáte pravidlo, co je levné nebývá vždy kvalitní. Nesnažíme se Vás získat nízkou cenou, nýbrž kvalitou odvedeného díla. Nabízíme Vám naše dlouholeté zkušenosti s výstavbou rodinných domů, osvědčené řemeslníky i dodavatele, ale hlavně záruku seriózní komunikace a spolehlivosti.

Baví nás neustále se vzdělávat, sledovat nové technologie a výrobky, proto Vám vždy nabídneme to nejlepší. Jsme nároční nejen na naší odvedenou práci, ale i na práci těch, se kterými spolupracujeme. Umíme postavit domy nejrůznějších podob a velikostí. Umíme je postavit ve standardu STYL nebo v té nejlepší výbavě NATUR.

Vy nám říkáte Vaši představu a my ji rádi splníme.

Líbí se vám naše domy? Kontaktujte nás!

Jiří Kohoutek

obchodní specialista

Nenechte si ujít novinky ze světa dřevostaveb.

Každý měsíc zasíláme nové rady a typy!