Proč dřevostavby od nás?

NATUR HOUSE je společnost s cílem vytvářet kvalitní životní prostor. Své stavby chápe jako kreativní řešení potřeb stavebníků – investorů. Vlastní realizace dává firmě možnost se plně soustředit na kvalitu prováděného díla. Certifikovaný výrobek, který přijede na stavbu z výrobní haly, nedává příliš mnoho podmětů k možné reklamaci. Snaha odlišovat se od běžných stavebních společností je proto cílena na práci a kvalitu řemesel prováděných přímo na stavbě. Investorům firma NATUR HOUSE garantuje, že její pracovníci jsou pravidelně proškolováni patřičnými výrobci technologií a jsou členy cechu řemesla. Stavbyvedoucí pečlivě plánuje sled prací a dozoruje vysokou kvalitu prováděného díla. To umožňuje standardně dodávat dřevostavby nejvyšší kvality v provedení jako nízkoenergetické, které oproti masivní výstavbě z cihel a betonu šetří minimálně padesát procent celkově spotřebované energie.

VYSOKÁ KVALITA A ŽIVOTNOST  DŘEVOSTAVBY

Garantujeme Vám vysokou kvalitu a životnost domů, a to zejména díky použití certifikovaných materiálů. Standardně poskytujeme záruku 30 let. Díky speciálnímu výrobnímu postupu, je hrubá stavba dřevostavby zakryta v nejkratším možném čase a nemůže dojít k narušení stavby vlivem nepříznivého počasí. Střechu například dodáváme v kompletně uzavřených vaznících.

RYCHLOST VÝSTAVBY

Jsme schopni postavit nízkoenergetické a pasivní dřevostavby na klíč již za 4 měsíce. Toto samozřejmě zpříjemní proces oběma stranám. Zákazníkům tak zaručujeme opravdu rychlé bydlení. Technologie výstavby dřevostavby se provádí tzv. suchým způsobem. Vyjma základové desky a finální úpravy samonivelační směsí Anhydrit, jsou všechny důležité parametry (tepelný odpor, povrchové teploty stěn, vlhkost apod.) v normálních hodnotách ihned po dokončení.

ZARUČENÁ PEVNÁ CENA

Od podepsání smlouvy s naší firmou, i přes časté změny cen materiálů, zůstává cena díla neměnná. Toto bývá obzvlášť důležité například pro sjednávání hypotečního úvěru. Také si neúčtujeme žádné zálohy. Klient platí až pod dokončení jednotlivých etap stavby.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Samozřejmostí jsou pro nás individuální nabídky dle požadavků a přání klientů. Stavíme jak typizované domy, tak i domy dle vlastního projektu klienta. U typizovaných staveb figuruje výhoda bezplatné změny dispozice navrženého projektu. V naší projektové kanceláři nabízíme klientům bezplatný servis, poradenství a konzultace. Osobní přístup ke každému zákazníkovi a jeho stavbě symbolizuje naše motto.

VARIABILITA DŘEVOSTAVBY

Systém celé dřevostavby je založen na dřevěné konstrukci, která umožňuje vytvářet velmi rozličné prostory interiérů. Můžeme dokonce dodat stavby v různé fázi rozestavěnosti, od hrubé stavby až po dřevostavby na klíč.

ENERGETICKÁ  NENÁROČNOST  DŘEVOSTAVBY

Naše nízkoenergetické a pasivní dřevostavby se vyznačují vysoce nadstandardními tepelně izolačními vlastnostmi, které hrají v dnešní době důležitou roli. Díky úspoře energie ušetříte náklady za provoz domu. Součástí každého domu postaveného na klíč společností NATUR HOUSE získáváte ZDARMA sprchový výměník pro rekuperaci odpadní vody, který Vám ušetří až 45% energie vynaložené na ohřev vody pro sprchování.

EKOLOGIE

Samozřejmě nezapomínáme na přírodu. Proto je hlavním konstrukčním prvkem našich staveb ekologický, obnovitelný a snadno dostupný stavební materiál - DŘEVO. Pasivní dřevostavby jsou bezkonkurenční z pohledu potřebné energie na pořízení domu. Nejen dřevo, ale i ostatní materiály v konstrukci vykazují pro ekologii pozitivní parametry.

Nízkoenergetické dřevostavby jsou jednoznačně ekologicky šetrnými výrobky, jak z pohledu zdrojů výroby, z pohledu uživatele, tak i z pohledu případné likvidace objektu.

DLOUHOLETÉ  ZKUŠENOSTI

Ve výstavbě dřevostaveb patříme mezi dlouholeté a zkušené stavitele. Spolupracujeme s těmi nejlepšími řemeslníky a dodavateli. Poskytneme Vám odborné informace z každé oblasti, doporučíme nejlepší a nejefektivnější postupy, technologie a provedeme Vás bezstarostně po celou dobu výstavby.

ZÁRUKY

Investor má u společnosti NATUR HOUSE zajištěno:

  • spolehlivé a diskrétní jednání o záměru výstavby                                                                       
  • ukázku – osobní prohlídku některého ze vzorových domů
  • kompletní pečlivou přípravu studie za asistence architekta
  • přípravu a vyhotovení projektové dokumentace
  • vyřízení stavebního povolení
  • vlastní výrobu stěnových, stropních a střešních panelů v zázemí výrobní haly s certifikací výroby sendvičových panelů a jednotlivých technologických kroků od VVÚD s.p. Praha
  • kvalitní montáž celé stavby a profesionální provedení řemesel v daném cechu
  • garanci generálního provádění díla
  • záruka stavby 30 let

 

 

Líbí se vám naše domy? Kontaktujte nás!

Jiří Kohoutek

Jednatel společnosti

Nenechte si ujít novinky ze světa dřevostaveb.

Každý měsíc zasíláme nové rady a typy!