NATUR HOUSE s.r.o.

Již samotný název naší společnosti NATUR HOUSE napovídá, že naše stavby budou čisté, dokonalé a především realizované z přírodních materiálů. Dřevo je jejich základem, málokterý materiál je nám tak blízký jako právě dřevo.

Dřevo hladí a hřeje. Má v sobě život, paměť i energii… dřevo umí stárnout. Dá se stoprocentně recyklovat, je obnovitelné bez kompromisů nás pojí s přírodou, z níž vzešlo. Kdo jiný něco podobného umí? Nevybavuji si...

Nicméně naše představení společnosti neberme jako chvalozpěv na dřevo jako takové ale na „jiné domy“, které z něj stavíme. Ono to nakonec stejně spolu souvisí. Kdo sáhne po dřevu, dělá to kvůli tomu, že se mu prostě líbí… nemůže jinak.

jednatel společnosti Jiří Kohoutek

 

 

Společnost NATUR HOUSE a tým jejích pracovníků, kteří investora stavby po celou dobu realizace provází, si jasně uvědomuje, že když staví, zanechává velmi trvalou stopu. Stopu doby, ve které žijeme. Proto se snaží propojit investora se svými architekty, kteří dokážou takovou stopu odpovídající 21. století navrhnout a firma realizovat.

Od začátku projekt stavby roste z podhoubí požadavků přání a snů, které se potkávají s konkrétním místem a právním řádem. Ze střetu těchto požadavků a omezení vzniká díky logice, citu a zkušenostem soudobá architektura ... výstavba dřevostaveb nejvyšší kvality.

 

 

Líbí se vám naše domy? Kontaktujte nás!

Jiří Kohoutek

Jednatel společnosti

Nenechte si ujít novinky ze světa dřevostaveb.

Každý měsíc zasíláme nové rady a typy!