PODPORUJTE S NÁMI ČESKÁ ŘEMESLA

Kvalita řemesel v našich domech je pro nás tím nejdůležitějším. Stejně tak důležití jsou pro nás lidé, kteří tuto práci dělají.

Tak jako my odevzdáváme tu nejvyšší kvalitu svých řemesel a nárokujeme jejich preciznost v každém realizovaném domě, tak si k sobě vybíráme obchodní partnery, kteří mají stejný přístup. Jedním z takových partnerů je společnost BROKIS a její sklárna v Janštejně na Vysočině. Firma navázala na místní tradice a ve spolupráci s mladými designery pokračuje v tomto krásném řemesle dál.

Tradice sklářské výroby v Janštejně se připisuje roku 1809. Za svou dobu sklárna prošla velkými změnami. Její úspěch je veliký. Foukaná svítidla se účastní mezinárodních výstav a získávají designová oceně. Sklářské výrobky se dodávají do celého světa. V současné době BROKIS realizuje návrhy designérů jako je Lucie Koldová, Dan Yeffet, Boris Klimek a další.

Novinkami pro rok 2015 jsou kolekce LIGHTLINE, FLUTES a NIGHTBIRDS. Avšak ani stávající kolekce MUFFINS, SHADOWS či MONA nezůstávají pozadu, neboť se rozrůstají o nové typy, či nabízí nové materiálové možnosti. 

 

Zveme Vás do vzorového domu FACE nedaleko Telče, kde prezentujeme tato osobitá světla. Díky regionální spolupráci NATUR HOUSE a BROKIS si zde můžete tato originální interiérová osvětlení zakoupit za velmi zajímavou klientskou cenu.

 

PODPORUJEME  ČESKÁ  ŘEMESLA

Líbí se vám naše domy? Kontaktujte nás!

Jiří Kohoutek

obchodní specialista

Nenechte si ujít novinky ze světa dřevostaveb.

Každý měsíc zasíláme nové rady a typy!